تورهای طبیعت گردی از تهران | تابستان 1400

29 بهمن 1398
3026
4
1

تعطیلات نوروز ایامی است که بسیاری از مردم ایران عازم سفرهای نوروزی می شوند و خاطره های شاد و هیجان انگیز برا خود و خانواده خود می سازند.بنابراین برای سهولت دسترسی به شرکت های برگزارکننده تور های نوروزی،  در اینجا سایت های گردشگری را برایتان آورده ایم.

مسافران و کاربران گرامی می توانید از طریق کلیک بر روی لینک های ذیل وارد صفحه سایت آژانس های معتبر برگزار کننده تورهای  یک روزه  و چند روزه طبیعت گردی و تور های لحظه آخری نوروزی سال99 شوید؛ همچنین توجه داشته باشید هر کدام از برگزار کنندگان تور  های مسافرتی ایام نوروز، پکیج های مختلفی برای سفرهای نوروزی خود در نظر گرفته اند که می توانید با مراجعه به صفحات آنها و برقراری تماس با آژانس های مسافرتی مذکور، از سایر شرایط تورهای نوروزی با خبر شوید.

برای مشاهده ی مطالب مربوط به "کویر مرنجاب" کلیک کنید.

تورهای طبیعت گردی نوروز 99

1-مجموعه تورهای هپی گروپ

مجموعه هپی گروپ  13 سال سابقه ی درخشان در زمینه برگزاری تورهای گردشگری خانوادگی و کاملا اخلاق مدار و امنیت محور فعالیت می کند. تورهای این مجموعه با حداکثر امکانات و بازدیدها و سفرها و با حداقل قیمت با رعایت الگوی کیفیت برگزار می شود. هپی گروپ با ظرفیت سالانه حداقل 3000 هزار نفر و حداکثر 5000 هزار نفر در کنار شما مشتاقان صنعت گردشگری می باشد. این مجموعه هر لحظه در تکاپوی شناسایی جاذبه های ناشناخته و بکر در متن تمدن و سنت و فرهنگ اصیل ایرانی و آریایی می باشد. تا آنجا که افتخار همراهی گردشگران و توریست ها داخلی و خارجی را در سفرها دارا بوده و خواهد بود.

به جدول زیر رفته و بر لینک اختصاصی این مجموعه کلیلک کنید تا جزییات تورهای نوروز 99 تماشا فرمایید.

تورهای طبیعت گردی نوروز 99

2- شرکت ایران گردی و جهان گردی آفتاب کلوت

شرکت  گردشگری کلوت از نخستین بنیان گذاران طبیعت گردی تخصصی در ایران به شمار می رود که به صورت حرفه ای و در قالب موسسات خدمات جهان گردی، با مجوز رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور به شماره ۲۵۸۰۶-۱۲۶ فعالیت می نماید. دانش عمیق، تخصص، علاقه و بیش از ۱۵ سال تجربه بنیان گذاران شرکت در زمینه طبیعت گردی، کوه نوردی، سفرهای فرهنگی و فعالیت های تحقیقاتی مرتبط، سبب تأسیس آن درسال ۱۳۷۸ قرار گرفت.

تورهای طبیعت گردی نوروز 99

تورهای یک‌ روزه به دسته‌ای از تورهای کلوت گفته می‌شود که در بازه‌ی یک روز و در محدوده‌ی جغرافیایی اطراف استان تهران و استان‌های مجاور برگزار می‌شود.

این نوع از تورها به طورِ معمول در تعطیلات آخر هفته و در استان‌های تهران، مازندران، گیلان، اصفهان، زنجان ، همدان و قزوین برگزار می‌شوند و می‌توانند در زمره‌ی تورهای فرهنگی، تاریخی، طبیعت‌گردی و ماجراجویانه قرار گیرند. تورهای داخلی یک‌روزه‌ی آفتاب کلوت مناسب کسانی‌ست که با محدودیت زمانی مواجه هستند و زمان کافی برای سفر در اختیار ندارند. این تورها با استانداردهای کلوت و با سبک‌های گروهی اجرا می‌شود.

تورهای داخلی چند‌روزه به دسته‌ای از تورهای کلوت گفته می‌شود که در بازه‌ی چند روزه در استان‌های مختلف در سراسر پهنه‌ی ایران زمین از شمال گرفته تا جنوب و از شرق تا غرب اجرا می‌شود. باتوجه به پتانسیل‌های موجود در سرزمین چهارفصلمان برای توسعه‌ی گردشگری، امکان اجرای سفر در تمام فصول سال وجود دارد. این‌گونه سفرها به‌شکل گروهی و انفرادی از کوهستان و جنگل گرفته تا کویر و شهر و روستا بسته به درخواست مسافران در قالب‌های متفاوت سفر و سطوح خدمات قابل اجراست.

شیوه‌ی اجرای این سفرها بسته به مقصد و البته درخواست مسافران، هوایی، زمینی و ریلی خواهد بود. لازم به‌ذکر است که مسافران کلوت در تمامی سفرها از بیمه‌ی مسئولیت مدنی برخوردار هستند.

به جدول زیر رفته و بر لینک اختصاصی این مجموعه کلیلک کنید تا جزییات تورهای نوروز 99 تماشا فرمایید.

تورهای طبیعت گردی نوروز 99

 برای مشاهده ی مطالب مربوط به "دیدنی ترین نقاط  ایران" کلیک کنید.

3- تیم گردشگری ریسمون

تیم گردشگری ای که با هدف و دید متفاوت به دنیای سفر قصد اجرای تورهای اقتصادی و تور های طبیعت گردی را دارد. سفرهایی با کیفیت مطلوب و مقرون به صرفه که همواره دغدغه بسیاری از مسافرها بوده است.

به جدول زیر رفته و بر لینک اختصاصی این مجموعه کلیلک کنید تا جزییات تورهای نوروز 99 تماشا فرمایید.

تورهای طبیعت گردی نوروز 99

4-  شرکت چرخ گردون

این مجموعه با تکیه بر «شناخت صحیح از میراث طبیعی، تاریخی و فرهنگی ایران‌زمین»، «استفاده صحیح از این میراث» و «احترام به فرهنگ و باورهای مردم بومی» تلاش کرده است تا با اجرای سفرهایی مسئولانه، با رعایت اصول زیست-محیطی و اکوتوریسمی و احترام به حساسیت‌های مردم بومی، سهمی هرچند کوچک در «توسعه پایدار» مناطق مورد بازدید داشته باشند..

در حوزه سفرهای داخلی، بازدید از مناطق بکر و ناشناختۀ ایران، سفر‌های ماجراجویانه و هیجان‌انگیز به قلب جنگل‌ها، کویرها، کوهستان‌ها، رودخانه‌ها، غارها و دریاچه‌ها از برنامه‌های ما است. در حوزه سفرهای خارجی نیز، برنامه‌ریزی و اجرای سفرهایی به آفریقا، آسیا و اروپا در دستور کار واحد عملیات چرخ گردون قرار دارد

زمینه‌های فعالیت شرکت گردشگری چرخ گردون

برنامه‌ریزی و برگزاری سفرهای داخلی و خارجی

برنامه‌ریزی و اجرای تخصصی سفرهای طبیعت‌گردی

برنامه‌ریزی و برگزاری سفرهای اختصاصی برای سازمان‌ها، شرکت‌ها، بازرگانان، خانواده‌ها، گروه‌های دوستی و..

 برگزاری سفرهای ویژه کودکان

ارائه کلیه خدمات گردشگری به گردشگران خارجی

رزرو هتل‌های داخلی و خارجی

تهیه و صدور بلیط پروازهای داخلی و خارجی

صدور بیمه‌نامه‌های مسافرتی

صدور ویزا برای کشور های کانادا، اروپا، برزیل، چین، باکو، دبی، ویزای ایران

راهنمایان مسلط به زبانهای: عربی، آلمانی، فرانسوی، انگلیسی، ترکی استانبولی، ترکی آذری، چینی، ایتالیایی

به جدول زیر رفته و بر لینک اختصاصی این مجموعه کلیلک کنید تا جزییات تورهای نوروز 99 تماشا فرمایید.

تورهای طبیعت گردی نوروز 99

5- شرکت خدمات  مسافرتی و طبیعت گردی اسپیلت البرز

شرکت خدمات  مسافرتی و طبیعت گردی اسپیلت‌البرز از سال 1385 با تمرکز بر تورهای طبیعت‌گردی فعالیت خود را آغاز کرده است وتا به امروز افتخار این را داشته است که در بیش از 136 مقصد جدید داخلی در کویرها، جنگل‌ها، کوهستان‌ها، سواحل و جزایر ایران تورهای طبیعت‌گردی طراحی و اجرا کند. اسپیلت‌البرز با همین رویکرد در بیش از 44 مقصد خارجی همچون قطب شمال و جنوب، جنگل‌های آمازون، پارک‌های حیات وحش و ... در کشورهای مختلف آفریقایی، آمریکایی، آسیایی و اروپایی تورهای جهانگردی با زمینه غالب طبیعت گردی طراحی و اجرا کرده است همچنین اسپیلت‌البرز بزرگترین مجری تورهای کوهنوردی در ایران است. تاکنون دهها تور و گروه کوه‌نوردی را در کوههای هیمالیا، آلپ، کلیمانجارو، البروس و . . . سرپرستی کرده است.

انواع تورهای اسپیلت البرز: 

تورهای طبیعت‌گردی و ایران‌گردیدیدار از طبیعت بکر ایران و ماجراجویی برای تجربه های جدید و هیجان انگیز.

تورهای جهان‌گردیطبیعت گردی در مقاصد بکر جهان همراه با امکانات خوب رفاهی مناسب برای تمام سنین و خانواده‌ها .

تورهای کوه‌نوردیصعود قله های 4000 تا 6500 متر در ایران یا جهان همراه با دیدار از جاذبه های طبیعی، تاریخی و فرهنگی.

تورهای هیمالیانوردی و اکسپدیشنبرنامه ریزی جهت صعود کوههای بلند 6500 تا بالای 8000 متر برای کوهنوردان حرفه‌ای.

تورهای ورودیانواع تورهای طبیعت گردی، ماجراجویی، کوهنوردی و فرهنگی برای گردشگران خارجی که به ایران می آیند. این بخش با برند خارجی اسپیلت البرز به نامایران اکو ادونچر" انجام می شود.

تورهای سفارشیطراحی تور مطابق سلیقه گروه‏های از پیش تشکیل شده نظیر شرکت‏ ها ، مدارس، دوستان و خانواده‏های هم سفر.

به جدول زیر رفته و بر لینک اختصاصی این مجموعه کلیلک کنید تا جزییات تورهای نوروز 99 تماشا فرمایید.

تورهای طبیعت گردی نوروز 99

  برای مشاهده ی مطالب مربوط به "تور یک روزه رفتینگ سامان  فروردین 99" کلیک کنید.

6- شرکت گردشری دالاهو

شرکت خدمات مسافرتی آریاناسیر دالاهو با مجوز اداره کل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ایران از اردیبهشت سال 1385 فعالیت خود را آغاز نموده و هم‌اکنون به‌عنوان یکی از شرکت‌های برتر  برگزارکننده تور مخصوصا در زمینه طبیعت‌گردی شناخته می‌شود.

زمینه‌های فعالیت شرکت گردشگری دالاهو: 

برنامه‌ریزی و برگزاری سفرهای داخلی و خارجی

برنامه‌ریزی و اجرای تخصصی سفرهای طبیعت‌گردی

برنامه‌ریزی و برگزاری سفرهای اختصاصی برای سازمان‌ها، شرکت‌ها، خانواده‌ها، گروه‌های دوستی و ...

برنامه‌ریزی و برگزاری سفرهای ویژه کودکان

ارائه کلیه خدمات گردشگری به گردشگرانی خارجی

رزرو هتل‌های داخلی و خارجی

تهیه و صدور بلیط پروازهای داخلی و خارجی

صدور بیمه‌نامه‌های مسافرتی

به جدول زیر رفته و بر لینک اختصاصی این مجموعه کلیلک کنید تا جزییات تورهای نوروز 99 تماشا فرمایید.

تورهای طبیعت گردی نوروز 99

 

7- شرکت ایران گردی و جهان گردی آرند تور

آرند نام روستایی تاریخی در رشته کوههای مرکزی ایران واقع در استان اصفهان است و از لحاظ ریشه لغوی به معنای آرند "جایگاه آب" یا "سرزمین آب خیز" در زبان پهلوی می باشد.

آژانس آرند گشت امرداد دارای مجوز رسمی بند ب به شماره 982/126/6114 از سازمان میراث فرهنگی و صنایع گردشگری می باشد. اعضای این مجموعه در زمینه سفرهای گروهی طبیعت گردی، ورزشی، فرهنگی و خانوادگی و سفر به جاذبه های طبیعی اعم از جنگل ، کویر، بیابان، مناطق حفاظت شده، رودخانه، دریاچه، غار، مسیرهای بکر پیاده روی و بازدید از گونه های حیات وحش شامل سفرهای تخصصی پرنده نگری و بازدید از پستانداران و خزندگان همچنین سفر به روستاهای تاریخی به منظور آشنایی هموطنان با آداب، فرهنگ و جشن های خاص فعالیت می نماید.

بدیهی است آژانس آرند گشت امرداد توانایی فعالیت بر روی مسیرهای داخلی در سراسر کشور با بیش از 120 سفر متفاوت دارد در این گونه سفرها سعی شده است ترکیبی از جاذبه های فرهنگی و طبیعی هر استان گنجانیده شود.علاوه بر سفرهای داخلی ، قابل اجرا در کشورهای خارجی از جمله تورهای طبیعت گردی به ارمنستان، تور گرجستان، تور ترکیه، تور مالدیو، تور هند، تور نپال، تور کامبوج، تور ویتنام، تور کنیا، تور تانزانیا(زنگبار)، تور اوگاندا، تور ونزوئلا، تور اکوادور، تور بولیوی، تور پرو، تور برزیل و کشورهای اروپایی نیز می باشد.

در جهت اقتصادی کردن هزینه های سفر طبیعت گردی، آرند گشت امرداد برای آن دسته از دوستانی که تنها به منظور بازدید از نقاط تاریخی و جاذبه هاسفر می کنند و در رابطه با شرایط جانبی سفر از قبیل محل اقامت و وعده های غذایی آنچنان سخت گیر نمی باشند، سفرهایی با عنوان "سفرهای کم هزینه دوستانه " در نظر گرفته است که شرکت همسفران در این گونه سفرهای طبیعت گردی ارزان منوط به مطالعه دقیق شرایط این سفرها می باشد. برای همسفرانی که به دنبال سفرهای خاص هستند گروه با کمک همکاران آرند، تورهای رفتینگ و سافاری با توجه به فصل مناسب، این رشته ها در تقویم سفرهای آرند گنجانده شده است.

به جدول زیر رفته و بر لینک اختصاصی این مجموعه کلیلک کنید تا جزییات تورهای نوروز 99 تماشا فرمایید.

تورهای طبیعت گردی نوروز 99

برای مشاهده ی مطالب مربوط به "بهترین و معروف ترین کویر های ایران" کلیک کنید.

8- شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ستاره ونک

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ستاره ونک با سه دهه تجربه مدیران و فعالیت خود در حوزه خدمات گردشگری با در اختیار داشتن کاملترین بانک اطلاعاتی توریسم و اکوتوریسم و تجهیزات مربوط به خدمات توریستی در سال 1362 با هدف راه اندازی اولین دپارتمان تخصصی خدمات گردشگری، فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت در راستای جلب رضایت مسافران، مشتری مداری را سرلوحه خدمات خویش قرار داده است. شرکت ستاره ونک با بکارگیری نیروهای کارآزموده و متخصص آماده پاسخگوئی و مشاوره سفر به متقاضیان محترم و همچنین با فراهم آوردن فضایی آرام و دلنشین آماده پذیرایی از مسافران عزیز می‌باشد.

چرا ستاره ونک؟

ستاره ونک با ارائه خدمات نوین، پیشرو و متمایز برای تحقق رویای سفر و اعتلای فرهنگ ایران زمین در صحنه‌های بین المللی با نوآوری و ارائه خدمات فوق العاده، برای اقداماتی به عمل آورده است.

تورهای طبیعت گردی نوروز 99

 برای مشاهده ی مطالب مربوط به "تور دو روزه رفتینگ ارمند  فروردین 99" کلیک کنید.

9- فاینداتور

فاینداتور سالهاست که در زمینه صنعت گردشگری فعالیت خود را شروع کرده است و تجارب سالها سفر را به صورت یک موتور جستجوی تورهای مسافرتی و آژانسها در آورده است تا سفر را برای شما عزیزان آسان و لذت بخش کند. حالا با استفاده از سرچ هوشمند فاینداتور و منوهای غنی وبسایت می توانید تورهای داخلی و یا خارجی مورد نظر خود را پیدا کنید. حضور آژانس های مسافرتی معتبر، معرفی تمامی آژانس های ایران، راهنمای سفری جامع در بخش مجله گردشگری و معرفی هتل های محبوب ایرانی ها در سراسر دنیا از اقدامات فاینداتور است.

تورهای طبیعت گردی نوروز 99

10- تور لحظه آخری

سایت تور لحظه آخری یک سایت جامع در زمینه تورهای گردشگری می باشد که صرفا نقش معرفی و تبلیغ آژانس های مسافرتی معتبر و دارای مجوز را ایفا می کند. در سایت تور لحظه آخری انواع خدمات مرتبط با تور و گردشگری اعم از تورهای داخلی، تورهای خارجی، تورهای لحظه آخری،ویزا و وقت سفارت، اطلاعات جامع هتل ها، معرفی جاذبه های گردشگری کشورها و دانستی های گردشگری به شیوه ای جدید و منحصر به  فرد ارائه گردیده است.

تورهای طبیعت گردی نوروز 99

ردیف نام
1 تورهای لوکس ایران گردی و جهان گردی
2 شرکت ایران گردی و جهان گردی آفتاب کلوت
3 ریسمون
4 شرکت چرخ گردون
5 شرکت خدمات  مسافرتی و طبیعت گردی اسپیلت البرز
6 آریاناسیر دالاهو
7 شرکت ایران گردی و جهان گردی آرند تور
8 شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ستاره ونک
9 فاینداتور
10 تور لحظه آخری

 

منبع : بیا تور

 

ما را درشبکه های اجتماعی  دنبال کنید:

آژانس مسافرتی" سیرسپهرسبا"

روزهای زیبا و پرطراوتی برایتان آرزومند است.

برای اطلاع ازمناسب ترین  تور های گردشگری با ما در ارتباط باشید.

 

14 اظهار نظر
شما هم وارد بحث شید
مطالب بیشتر