تورهای هیجان انگیر رفتینگ

8 دی 1397
4885
0
0

برای دیدن تورهای هفته جاری، ماه جاری و امسال از صفحه تورها بازدید کنید

دفتر گردشگری سیر سپهر سبا، با توجه به تعریف ماموریت معنوی خود در راستای کمک به ایجاد اشتغال در مناطق محروم و همچنین رونق گردشگری داخلی، بیشترین تمرکز خود را در سال­های اخیر به حوزه معرفی و اجرای با کیفیت و شایسته تورهای رفتینگ اختصاص داده است.

باشگاه قایقرانی سیر سپهر، که از زیر مجموعه­های دفتر گردشگری سیر سپهر سبا می­باشد، قدیمی­ترین و پر افتخارترین باشگاه قایقرانی کشور بوده و کادر اجرایی باشگاه، بصورت روزانه در حفظ و نگهداری این جایگاه در حال تلاش هستند. باشگاه قایقرانی سیر سپهر، مفتخر به داشتن بیشترین اعضای تیم ملی رفتینگ و کسب جایگاه قهرمانی یا نایب قهرمانی از سال 1394 تا 1398 بوده و در طی این سال­ها در مسابقات جهانی توانسته است جایگاه پنجم تا دهم را کسب نماید.

همچنین رشته ورزشی اسلالوم در سال 1397 رسما به فعالیت­های باشگاه اضافه شده و کادر اجرایی باشگاه در سطوح مختلف پیگیر مسابقات این رشته ورزشی هستند. لازم به ذکر است رشته ورزشی اسلالوم (قایقرانی اسلالوم در آب‌های خروشان ( (که در زبان انگلیسی Whitewater slalom  خوانده می­شود)  یک ورزش رقابتی است که با قایق‌های پارویی در آب‌های رودخانه خروشان با سرعت بالا انجام می‌شود، ورزشکاران این رشته ورزشی بر خلاف رشته رفتینگ می­توانند در مسابقات المپیک نیز  حضور یابند، و یکی از ماموریت­های حرفه­ای باشگاه سیر سپهر، کمک به حضور نمایندگان کشور عزیزمان در مسابقات المپیک می­باشد. باشگاه قایقرانی سیر سپهر با افتتاح اولین پیست قایقرانی اسلالوم کشوری در بهمن ماه سال 97، سعی خواهد نمود جهت دستیابی به اهداف تعیین شده در این حوزه ورزشی نیز تلاش نماید.

قایقرانی در آب­های خروشان (رفتینگ)، مقدمه کسب مهارت برای اسلالوم می باشد، چرا که در رفتینگ عبور از امواج رودخانه ها با آزادی انتخاب مسیر همراه بوده و بسیار راحت­تر است. اما در اسلالوم می بایست با کسب مهارت بالا و اجرای تکنیک­های پیشرفته از بین دروازه هایی که در مسیر رودخانه و یا پیست مسابقات تعبیه شده است عبور کرد، مضافا بر اینکه عبور از میان یک سوم دروازه های تعبیه شده در مسیری برخلاف جریان آب الزامی است. لذا باشگاه قایقرانی سیر سپهر به درستی پس از  چند سال تجربه انجام ورزش رفتینگ، شاخه اسلالوم را هم به فعالیت­های خود اضافه نموده است.

در نهایت از تمامی هم­میهنان عزیز و علاقمند به ورزش­های آبی و هیجانی دعوت می­کنیم برای تفریح و یا پیگیری حرفه­ای این دو شاخه از ورزش­های آبی که "رفتینگ" و "اسلالوم" هستند، با ما همراه باشند. شعار اصلی و سرلوحه تمامی فعالیت­های تفریحی و حرفه­ای در باشگاه، " رعایت دقیق نظم در انجام وظایف در تمامی ابعاد و ارتقا کیفیت بصورت مستمر " می­باشد.

با آرزوی دیدار شما 

0 اظهار نظر
مطالب مرتبط
مطالب تصادفی
هتل بام بروجن
هتل بام بروجن
آداب و رسوم و باورهای باورنکردنی مردمان استان چهارمحال وبختیاری (22 عادت جالب و خواندنی از گذشته)
آداب و رسوم و باورهای باورنکردنی مردمان استان چهارمحال وبختیاری (22 عادت جالب و خواندنی از گذشته)
بهترین فصل سفر به کویر مصر چه زمانی است؟
بهترین فصل سفر به کویر مصر چه زمانی است؟
شما هم وارد بحث شید
مطالب بیشتر