تور دو روزه رفتینگ ارمند ویژه تابستان 1400 تا 22٪ تخفیف با بیا تور

حرکت از تهران
  • تست
  • تست
  • تست
قیمت :
850000
تومان
ظرفیت کل: 80 نفر
ظرفیت باقیمانده: 70 نفر
تاریخ برگزاری تور
ثبت نام برای این تور منقضی شده است.
آدرسها
آدرس محل حرکت
میدان آرژانتین،ابتدای خیابان الوند
آدرس محل محل تور
شروع قایقرانی از روستای معدن در منطقه ارمند از شهرستان لردگان در استان چهارمحال و بختیاری
آدرس محل برگشت
میدان آرژانتین،ابتدای خیابان الوند
برنامه تور روی نقشه
اطلاعات تکمیلی تور
نوع اتوبوس
اتوبوس VIP
سطح فعالیت بدنی
50%
برنامه روزانه تور
روز 1
حرکت به سمت استان چهارمحال و بختیاری - شهرکرد
روز 2
صرف صبحانه
حرکت به سمت لردگان و آلونی
نیم ساعت آموزش اولیه برای قایق رانی در موج های خروشان - رفتینگ
4 ساعت قایقرانی همراه با انجام بازی های آبی متنوع و جذاب
صرف نهار و سپس در مسیر برگشت بازدید از دامنه مناظر بکر طبیعت اطراف رودخانه و منطقه
در صورت امکان بازدید از سیاه چادر عشایر و زندگی عشایری
حرکت به سمت اقامتگاه محلی - منازل تازه ساخت روستایی
روز 3
صرف صبحانه
خرید سوغات گز از شهرستان بلداجی مرکز تولید گز با مرغوبیت عالی
بازدید از تالاب بین المللی چغاخور
صرف ناهار و سپس حرکت به سمت تهران
خدمات و تفریحات ویژه
خدمات تور
شیرجه داخل آب به صورت پرش از صخره (در صورت تمایل مسافر)
شنا (در صورت تمایل مسافر) و آب بازی در طول مسیر
سرسره آبی
انواع بازی های شاد بصورت گروهی داخل آب
تفریحات ویژه تور
در خانه بومگردی سنتی (با تمام وسایل خواب و مرتب)
بیمه و مجوز گردشگری
دو وعده صبحانه سلف سرویس
یک وعده ناهار
یک وعده شام
3 میان وعده
اتوبوس 42 نفره توریستی با سیستم صوتی عالی
تمامی ورودی‌ها
اتاق جداگانه و دو نفری هم داریم (که باید جداگانه سفارش داده شود). اقامت بصورت گروهی است.
وسایل سفر
لوازم ضروری
کارت شناسایی
داروهای شخصی
وسایل نظافت شخصی
کیسه خواب
ویک دست لباس اضافه
لباس گرم
اکوله چند روزه
لباس مناسب فصل
لیوان، قاشق و بشقاب
یک جفت صندل یا دمپایی پشت بسته برای زمان بودن در قایق
یک دست لباس اضافه برای زمان قایقرانی ( دارای آستين بلند با توجه به وجود حشرات و آفتاب)
نایلون براى نگهداری لباس های خیس شده پس از قایقرانی
لوازم پیشنهادی
بادگیر
زیر انداز
پانچو
قاشق، چنگال، بشقاب
قمقمه آب
کرم ضد آفتاب
کلاه نقاب دار
عینک آفتابی
صندل طبیعت گردی
فلاسک چای
کاور ضد آب برای گوشی جهت عکاسی در رودخانه در صورت تمایل (که البته مسئولیت نگهداری از آن برعهده مسافر بوده و باشگاه و لیدر قایق هیچگونه مسئولیتی ندارند)
رزرو تور
قبل از رزرو، اطلاعات تور را به صورت کامل مطالعه کنید
ثبت نام برای این تور منقضی شده است.
توضیحات مهم در مورد تور

تور رفتینگ ارمند:

تور رفتینگ ارمند یک تور خاص بوده و دلیل این ویژه بودن، قرار گرفتن رودخانه ارمند در یک منطقه مرزی میان استان چهارمحال و بختیاری که سرزمینی پر آب است با استان خوزستان که سرزمینی گرم است. بنابراین شرکت در تور رفتینگ ارمند بایستی در زمان مناسب از سال انجام شود تا مسافران گرامی ضمن لذت بردن از قایقرانی و ورزش های آبی ، اسیر گرمای تابستانی در این منطقه نشوند. بازدید از جنگل ها، کوه ها، دشت ها و روستا های بکر منطقه، در کنار قایقرانی و گذر از مناطقی مشابه لذتی وصف ناپذیر دارد. 

رفتینگ چیست؟

ورزش رفتینگ یک ورزش مفرح و پر تب و تاب است. پر از تلاش و هیجان است. به این صورت که یک تیم 8 تا 10 نفره در یک قایق در یک همکاری صمیمانه و منظم قایق های بادی را در مسیر رودخانه با کمک و راهنمایی بسیار دقیق لیدر های قایق هدایت می کنند. تور رفتینگ تجربه یک هیجان و شادی به معنای واقعی است، در این تور تجهیزاتی به مسافران از طرف باشگاه داده می شود که این تجهیزات برای انجام  رفتینگ شامل :کلاه ایمنی، جلیقه نجات، لباس مناسب و پاروی مخصوص هستند.

بهترین فصل برای تور رفتینگ:

شرکت در ورزش مفرح رفتینگ برای رودخانه ارمند با توجه بهجغرافیای منطقه برای اواسط بهار تا پایان خرداد ماه و سپس از اواخر مردادماه تا پایان شهریور توصیه می شود. بجز ارمند رودخانه های دیگری در ایران برای رفتینگ مناسب بوده و شناسایی شده اند، به طور مثال:رودخانه اروند رود، رودخانه هراز، رودخانه زاینده رود، رودخانه سزار، رودخانه سفید رود، رودخانه کر و رودخانه سیروان جز این رودها هستند.

قلعه سردار اسد بختیاری در تور رفتینگ:

در این سفر همچنین به بازدید از قلعه یک سردار بختیاری غیور می رویم. قلعه سردار اسعد بختیاری در شهر جونقان یادآور جنگنجویی ها و مبارزهای مردمان بختیاری برای دست یابی به مشروطیت است. این قلعه اقامتگاه حاج علی قلی خان بختیاری بوده و تاریخی پر رنگ در شکل گیری انقلاب مشروطه دارد جایی که طرح ها و برنامه ریزی های انقلاب مشروطه به فرماندهی سردار اسد بختیاری در این قلعه صورت می گرفته است.

سوغاتی گز بلداجی در سفرهای تور رفتینگ:

حتما شما هم نام گز بلداجی را شنیده اید. به شهر بلداجی پایتخت تولید گز در ایران در شهرستان بوجن و نزدیک شهر بروجن میرویم و می توانیم صدها تولیدی گز را در کنار یکدیگر دیده و گزهای تازه را تهیه کنیم.

محل اقامت

محل اقامت خانه های نوساز در منطقه ارمند هست. محلی بکر و دست نخورده با مردمانی بسیار خونگرم و عاشق طبیعت.

نکات بسیار مهم و کوتاه از طرف باشگاه قایقرانی

نکات بسیار مهم و کوتاه را از طرف باشگاه خدمت شما عزیزان عرض میکنیم، لطفا خواهشمند است با جدیت این موارد را در طول مسیر قایقرانی در نظر داشته باشید (خواهشمند است این نکات را برای همسفران خود بازگو کنید):
1- خواهشمند است حتما برای چند ساعت با رفتگاید(سکان دار هر قایق) همکاری صمیمانه و کامل داشته و اجازه دهید سکاندار با تمرکز کامل قایق را هدایت نماید.
2- خواهشمند است خوابیدن کف قایق را در زمان رسیدن به شاخه هایی که در نزدیکی سطح آب هستند جدی گرفته و کاملا به شیوه گفته شده توسط لیدر در کف قایق بخوابید و در انجام این کار تعلل نکنید. 
3- خواهشمند است به گفته رفتگاید در مواقع ضروری در جهت گفته شده پارو بزنید و از نزدیکی به خطر جلوگیری کنید. 
4- خواهشمند است به هیچ وجه بدون اجازه رفتگاید قایق را ترک نکنید، از طرفی  در بخش هایی از رودخانه که رفتگاید اجازه دهد می توانید از قایق خارج شده، شنا کنید و شیرجه بزنید اما سعی کنید از قایق خود فاصله زیادی نگیرید.
5- خواهشمند است به هیچ وجه قایق خود را در طول سفر تعویض نکنید. 
6- خواهشمند است کلاه و جلیقه خود را به شکل مناسب استفاده کرده و هرگز در طول مسیر از خود دور نکنید، در بدترین شرایطِ ممکن، کلاه و جلیقه نجات از رسیدن هر گونه آسیب جدی به شما جلوگیری خواهند نمود. 
7- خواهشمند است از پارو برای هیچ حرکت دیگری بجز پارو زدن استفاده نکنید و پارو را به شکلی که توضیح داده خواهد شد گرفته تا به فرد روبرویی آسیبی نزنید. (البته برای آب بازی می توانید از پارو استفاده کنید اما مراقب برخورد پاروی خود به مسافران دیگر، همسفر قایق خود و پاروهای دیگر باشید).
8- خواهشمند است به هیچ وجه اشیا قیمتی، تلفن همراه، دستبند و ... را همراه خود روی قایق نبرید در غیر این صورت باشگاه یا لیدر قایق هیچگونه مسئولیتی در نگهداری اموال شما ندارند.
9- خواهشمند است در صورتی که حساسیت به داروی خاص یا مواد خوراکی خاصی دارین، سابقه بیماری دارین یا هر نوع موارد اورژانسی که بایستی تیم اجرا کننده تور در جریان باشد، حتما زمان ثبت نام عنوان نمایید تا تمهیدات لازم صورت گیرد، در غیر این صورت مسئولیت هر اتفاق ناگواری ناشی از عدم آگاهی تیم مجری بر عهده مسافر است.
10- دوستان قایق ها 8 الی 10 نفره بوده اما تقسیم بندی نفرات برای نشستن داخل قایق ها بر اساس مشخصات فیزیکی مسافران و صلاحدید مربیان باشگاه با در نظر گرفتن شرایط فنی می باشد، لطفا همکاری های لازم را نموده و در انجام این کار به هیچ وجه ورود نفرمایید در غیر این صورت آژانس هیچگونه مسئولیتی برای سوار نمودن مسافران معترض را نخواهد داشت. لازم بذکر است می توانید با هماهنگی مربیان، با همسفر خود داخل یک قایق باشید.
11- دوستان موارد فوق چکیده سال ها تجربه و متاسفانه عدم رعایت موارد فوق باعث آسیب مالی و جسمی به مسافران پیشین شده است. در صورت رعایت نکات گفته شده هیچ خطری شما را تهدید نمیکند و خاطراتی بسیار زیبا و رویایی خواهید داشت. 
مدیریت باشگاهقایقرانی سیر سپهر
با آرزوی سفری خوش و خاطرات خوب 🌸

""""""""""""""""""""""""برای آشنایی با ورزش مفرح رفتینگ و الزامات آن کلیک کنید.""""""""""""""""""""""""""""""""

 

;

 

رزرو تور تورهای مشابه