پیشنهاد ویژه
تگ ها
رزرو تور

تور یک روزه رفتینگ سامان (شهرکرد) برای شهریور ماه 1401 تا 22٪ تخفیف همراه با بیا تور (تماس فوری جهت رزرو خانم صفرپور 09934115698) 

حرکت از تهران
قیمت :
980000
تومان
ظرفیت کل: 25 نفر
ظرفیت باقیمانده: 15 نفر
تاریخ برگزاری تور
ثبت نام برای این تور منقضی شده است.
آدرسها
آدرس محل حرکت
میدان آزادی - جناح به سمت شمال - روبروی آژانس هواپیمایی معراج - تماس فوری جهت رزرو خانم صفرپور 09934115698
آدرس محل محل تور
شهرکرد - شهرستان سامان - روستای سوادجان - قطب ورزش های آبی کشور - پیست باشگاه قایقرانی سیر سپهر سبا بیا تور
آدرس محل برگشت
میدان آزادی - جناح به سمت شمال - روبروی آژانس هواپیمایی معراج
برنامه تور روی نقشه
اطلاعات تکمیلی تور
نوع اتوبوس
اسکانیا 40 نفره
سطح فعالیت بدنی
75%
برنامه روزانه تور
روز 1
صرف صبحانه در باغ گردش گری
آموزش اولیه قایقرانی توسط تور لیدر
دریافت وسایل ایمنی و سوار شدن به قایق
شیرجه
آب بازی
پرش از صخره
صرف ناهار در باغ گردشگری
خرید سوغات
بازگشت به سمت تهران
خدمات و تفریحات ویژه
خدمات تور
شیرجه داخل آب به صورت پرش از صخره (در صورت تمایل مسافر)
شنا (در صورت تمایل مسافر) و آب بازی در طول مسیر
سرسره آبی
انواع بازی های شاد بصورت گروهی داخل آب
تفریحات ویژه تور
بیمه و مجوز گردشگری
اتوبوس 42 نفره توریستی با سیستم صوتی عالی
لیدر گردشگری در سفر
لیدر قایقرانی (رفتگاید) بر روی قایق
تمامی ورودیه ها
بازدید از خانه سنتی آزاده در چالشتر و صرف صبحانه
استراحت در اولین و بهترین باغ گردشگری استان (باغ آی سو) و صرف ناهار
یک میان وعده در مسیر قایق رانی
وسایل سفر
لوازم ضروری
کارت شناسایی
داروهای شخصی
وسایل نظافت شخصی
ویک دست لباس اضافه
لباس گرم
لباس مناسب فصل
لیوان، قاشق و بشقاب
یک جفت صندل یا دمپایی پشت بسته برای زمان بودن در قایق
یک دست لباس اضافه برای زمان قایقرانی ( دارای آستين بلند با توجه به وجود حشرات و آفتاب)
نایلون براى نگهداری لباس های خیس شده پس از قایقرانی
لوازم پیشنهادی
قمقمه آب
کرم ضد آفتاب
کلاه نقاب دار
عینک آفتابی
صندل طبیعت گردی
فلاسک چای
کاور ضد آب برای گوشی جهت عکاسی در رودخانه در صورت تمایل (که البته مسئولیت نگهداری از آن برعهده مسافر بوده و باشگاه و لیدر قایق هیچگونه مسئولیتی ندارند)
کرم ضد گزیدگی پشه در صورت حساسیت به گزش پشه های فصلی
رزرو تور
قبل از رزرو، اطلاعات تور را به صورت کامل مطالعه کنید
ثبت نام برای این تور منقضی شده است.
توضیحات مهم در مورد تور

تور یک روزه رفتینگ شهرکرد در زاینده رود (تماس فوری جهت رزرو خانم صفرپور 09934115698)  :

تور یک روزه رفتینگ زاینده رود یک تور خوانوادگی و پر از هیجان است. زاینده رود بی شک بهترین رودخانه ایران برای قایقرانی رفتینگ است، چرا که هم مناطق آرام و پر از سکوت طبیعت را دارد هم بخش هایی هیجانی و پر از خروش موج های رودخانه. رفتینگ در زاینده رود ترکیبی از آرامش و هیجان است. مناسب تمام گروه های سنی بوده و در بازه بزرگتری از سال نسبت به سایر رودخانه های ایران قابلیت قایق رانی را دارد. رودخانه ای دائمی و با دبی آب کنترل شده از بالا دست توسط زاینده رود، این رودخانه را به محلی امن برای قایقرانی تبدیل کرده است. امنیت این رودخانه به قدری بالاست که در سال های اخیر اردوهای تیم ملی قایقرانی به کرات در این رودخانه و به میزبانی باشگاه قایقرانی سیر سپهر برگزار شده است. همچنین از پاییز سال 98 پیست دائمی برای قایقرانی اسلالوم در بخشی از رودخانه در حال تاسیس است. 

 تور یکروزه  شهرکرد و منطقه زیبای سامانرفتینگ چیست؟

ورزش رفتینگ یک ورزش مفرح و پر تب و تاب است. پر از تلاش و هیجان است. به این صورت که یک تیم 8 تا 10 نفره در یک قایق در یک همکاری صمیمانه و منظم قایق های بادی را در مسیر رودخانه با کمک و راهنمایی بسیار دقیق لیدر های قایق هدایت می کنند. تور رفتینگ تجربه یک هیجان و شادی به معنای واقعی است، در این تور تجهیزاتی به مسافران از طرف باشگاه داده می شود که این تجهیزات برای انجام  رفتینگ شامل :کلاه ایمنی، جلیقه نجات، لباس مناسب و پاروی مخصوص هستند.

بهترین فصل برای تور رفتینگ شهرکرد (سامان):

شرکت در ورزش مفرح رفتینگ برای رودخانه زاینده رود  با توجه به جغرافیای منطقه باز اوایل بهار تا پایان شهریور توصیه می شود. بجز زاینده رود، رودخانه های دیگری در ایران برای رفتینگ مناسب بوده و شناسایی شده اند، به طور مثال:رودخانه اروند رود، رودخانه هراز، رودخانه ارمند ، رودخانه سزار، رودخانه سفید رود، رودخانه کر و رودخانه سیروان جز این رودها هستند.
 

تور یک و نیم روزه رفتینگ شهرکرد با بیا تورتا ۲0٪ تخفیف

نکات بسیار مهم و کوتاه از طرف باشگاه قایقرانی

نکات بسیار مهم و کوتاه را از طرف باشگاه خدمت شما عزیزان عرض میکنیم، لطفا خواهشمند است با جدیت این موارد را در طول مسیر قایقرانی در نظر داشته باشید (خواهشمند است این نکات را برای همسفران خود بازگو کنید):
1- خواهشمند است حتما برای چند ساعت با رفتگاید(سکان دار هر قایق) همکاری صمیمانه و کامل داشته و اجازه دهید سکاندار با تمرکز کامل قایق را هدایت نماید.

2- خواهشمند است خوابیدن کف قایق را در زمان رسیدن به شاخه هایی که در نزدیکی سطح آب هستند جدی گرفته و کاملا به شیوه گفته شده توسط لیدر در کف قایق بخوابید و در انجام این کار تعلل نکنید. 

3- خواهشمند است به گفته رفتگاید در مواقع ضروری در جهت گفته شده پارو بزنید و از نزدیکی به خطر جلوگیری کنید. 

4- خواهشمند است به هیچ وجه بدون اجازه رفتگاید قایق را ترک نکنید، از طرفی  در بخش هایی از رودخانه که رفتگاید اجازه دهد می توانید از قایق خارج شده، شنا کنید و شیرجه بزنید اما سعی کنید از قایق خود فاصله زیادی نگیرید.

5- خواهشمند است به هیچ وجه قایق خود را در طول سفر تعویض نکنید. 

6- خواهشمند است کلاه و جلیقه خود را به شکل مناسب استفاده کرده و هرگز در طول مسیر از خود دور نکنید، در بدترین شرایطِ ممکن، کلاه و جلیقه نجات از رسیدن هر گونه آسیب جدی به شما جلوگیری خواهند نمود. 

7- خواهشمند است از پارو برای هیچ حرکت دیگری بجز پارو زدن استفاده نکنید و پارو را به شکلی که توضیح داده خواهد شد گرفته تا به فرد روبرویی آسیبی نزنید. (البته برای آب بازی می توانید از پارو استفاده کنید اما مراقب برخورد پاروی خود به مسافران دیگر، همسفر قایق خود و پاروهای دیگر باشید).

8- خواهشمند است به هیچ وجه اشیا قیمتی، تلفن همراه، دستبند و ... را همراه خود روی قایق نبرید در غیر این صورت باشگاه یا لیدر قایق هیچگونه مسئولیتی در نگهداری اموال شما ندارند.

9- خواهشمند است در صورتی که حساسیت به داروی خاص یا مواد خوراکی خاصی دارین، سابقه بیماری دارین یا هر نوع موارد اورژانسی که بایستی تیم اجرا کننده تور در جریان باشد، حتما زمان ثبت نام عنوان نمایید تا تمهیدات لازم صورت گیرد، در غیر این صورت مسئولیت هر اتفاق ناگواری ناشی از عدم آگاهی تیم مجری بر عهده مسافر است.

10- دوستان قایق ها 8 الی 10 نفره بوده اما تقسیم بندی نفرات برای نشستن داخل قایق ها بر اساس مشخصات فیزیکی مسافران و صلاحدید مربیان باشگاه با در نظر گرفتن شرایط فنی می باشد، لطفا همکاری های لازم را نموده و در انجام این کار به هیچ وجه ورود نفرمایید در غیر این صورت آژانس هیچگونه مسئولیتی برای سوار نمودن مسافران معترض را نخواهد داشت. لازم بذکر است می توانید با هماهنگی مربیان، با همسفر خود داخل یک قایق باشید.

11- دوستان موارد فوق چکیده سال ها تجربه و متاسفانه عدم رعایت موارد فوق باعث آسیب مالی و جسمی به مسافران پیشین شده است. در صورت رعایت نکات گفته شده هیچ خطری شما را تهدید نمیکند و خاطراتی بسیار زیبا و رویایی خواهید داشت. 


مدیریت باشگاه قایقرانی سیر سپهر( بیا تور)
با آرزوی سفری خوش و خاطرات خوب 🌸

 تماس فوری خانم صفرپور 09934115698

ما را در اینستاگرام دنبال کنید 

""""""""""""""""""""""""برای آشنایی با ورزش مفرح رفتینگ و الزامات آن کلیک کنید.""""""""""""""""""""""""""""""""

رزرو تور تورهای مشابه